Dzień Sąsiada w Godaszewicach
W sobotę, 30 maja w Godaszewicach odbył się Pierwszy Dzień Sąsiada. W organizację wydarzenia włączyli się: KGW Perły Godaszewice, Sołtys Sołectwa Godaszewice – Beata Kawaciuk oraz druhny i druhowie OSP Godaszewice
Wśród przybyłych gości byli: Wójt Gminy – Sławomir Bernacki, Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego – Ewa Wendrowska oraz proboszcz Parafii Świętej Małgorzaty w Chorzęcinie – ks. Józef Jeleń.
Na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in. konkursy dla dzieci i dorosłych, poczęstunek, grill oraz pokaz sprzętu pożarniczego jednostki OSP Godaszewice. Była to doskonała okazja do wspólnej integracji, rozmów oraz spędzenia czasu w miłej, rodzinnej atmosferze.
Zdjęcia dzięki uprzejmości KGW Godaszewice


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!