Konkurs „Eko-ogrody, kwieciste balkony”
Przyroda nawet na tak niewielkiej powierzchni, jak nasze balkony, czy przydomowe ogrody ma wielką moc! Zieleń pełni funkcję klimatyczną i ekologiczną, chroniąc nas od zanieczyszczeń, zwiększając wilgotność powietrza czy wpływając na bioklimat poprzez obniżenie temperatury powietrza nawet o kilka stopni! Daje także schronienie, jest źródłem pokarmu dla zwierząt i owadów, a wreszcie pełni funkcje społeczne i wpływa na zdrowie psychiczne, umożliwiając zaznanie pełnego relaksu.
Dlatego jeśli obcowanie z naturą jest dla Ciebie ważnym aspektem życia i urządziłeś swój ogród lub balkon tak, by stał się Twoją zieloną oazą, weź udział w naszym konkursie!
Na zgłoszenia czekamy do 31.07.2026 r.
Konkurs kierujemy do wszystkich mieszkańców Gminy Tomaszów Mazowiecki posiadających tytuł prawny do ogrodu lub balkonu, którego wystrój jest przedmiotem oceny. Jego celem jest promowanie dbałości o estetykę własnego otoczenia i gminy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!