23 październik 2017

Zaproszenie na spotkanie informacyjne – odnawialne źródła energii

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania do montażu instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych oraz wymiany kotłów grzewczych na opalane biomasą (pellet) w budynkach mieszkalnych, usytuowanych na terenie naszej gminy. Program finansowany jest ze środków Unii Europejskiej dystrybuowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Podczas spotkania omówione zostaną aspekty techniczne wykonania takich instalacji, poziom dofinansowania instalacji, mechanizm rozliczania mieszkańców z zakładem energetycznym oraz warunki uczestnictwa w programie.

Termin i miejsca spotkań informacyjnych:

Czwartek - 02.11.2017 r., godzina 18:00

Dom Ludowy w Komorowie ul. Biblioteczna 1

(zapraszamy mieszkańców Cekanowa, Komorowa, Łaziska, Zaborowa I i II)

Dom Ludowy w Wąwale ul. Wesoła 1/5

(zapraszamy mieszkańców Wąwału, Ciebłowic Dużych i Małych oraz Sługocic)

Piątek - 03.11.2017 r., godzina 18:00

OSP w Smardzewicach ul. Główna 16/18

(zapraszamy mieszkańców Smardzewic, Karolinowa, Swolszewic, Twardej i Tresty)

Dom Ludowy w Zawadzie, Zawada 259

(zapraszamy mieszkańców Zawady, Chorzęcina, Dąbrowy, Godaszewic, Jadwigowa, Kol. Zawada, Kwiatkówki, Niebrowa, Świńska, Łagiewnik i Wiaderna)

Uwaga: Będzie istniała możliwość wypełnienia w dniu spotkania ankiety informacyjnej, dlatego proszę o przygotowanie informacji o

powierzchni użytkowej budynku mieszkalnego oraz przybliżone roczne zużycie energii elektrycznej kWh (odczyt z rachunków).