12 luty 2017

Spotkanie z seniorami w Świetlicy w Komorowie

W dniu 9 lutego 2017 r. w Domu Ludowym w Komorowie odbyło się czwarte spotkanie – Święto Seniorów. Część artystyczną przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej  w Komorowie pod kierunkiem pań: Beaty Kielan, Doroty Kowalskiej, Agnieszki Skóry oraz Ewy Wysmyk. Oprawą kulinarną zajęły się panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Uczniowie z klasy czwartej przygotowali inscenizację „Opowieści Wigilijnej” treścią nawiązującej do Świąt Bożego Narodzenia, ale przede wszystkim do ponadczasowych wartości, jakimi są miłość, rodzina i dobroć. Dziewczynki z klasy IIIa i IIIb wystąpiły w układzie tanecznym „Taniec śnieżynek”. Dalszą część wieczoru umilili  panie i panowie z KGW, którzy przygotowali skecz oraz wesołe utwory muzyczne. Życzenia do Seniorów skierował Wójt Gminy Franciszek Szmigiel. Spotkanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze.