16 listopad 2017

Spotkanie - Skuteczna strategia eksportowa przedsiębiorstwa

W imieniu Gminy - Miasto Tomaszów Mazowiecki oraz Powiatu Tomaszowskiego, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt.: „Skuteczna strategia eksportowa przedsiębiorstwa.”

Termin i miejsce szkolenia: 23-24.11.2017 r. - Siedziba Starostwa Powiatowego, Sala Konferencyjna (sala nr 129, I piętro),  ul. Św. Antoniego 41, Tomaszów Mazowiecki.

Celem szkolenia jest przekazanie przedsiębiorcom reprezentującym sektor MŚP (aktualnym i potencjalnym eksporterom) wiedzy i informacji związanych z prawnymi, organizacyjnymi i praktycznymi aspektami działań pro - eksportowych.

Szkolenie dedykowane jest dla mikro, małych i średnich firm zlokalizowanych na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego i powiatu tomaszowskiego. Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do kadry zarządzającej, osób zajmujących się kontaktami z kontrahentami lub dla osób wskazanych przez zarządy/właścicieli firm.

Zaproszenie kierujemy szczególnie do przedstawicieli firm ze specjalizacji regionalnych tj.:
-    zaawansowanych materiałów budowlanych
-    innowacyjnego rolnictwa
-    przetwórstwa rolno–spożywczego
-    branży włókienniczej oraz odzieżowej
-    przemysłu drzewnego i meblarskiego oraz papierniczego
-    przemysłu chemicznego
-    przemysłu metalowego oraz elektromaszynowego
-    wydobywania surowców skalnych

Osoby prowadzące:

Piotr Guzowski - Prezes Polsko – Kazachstańskiej Izby Handlowo – Przemysłowej. Wykładowca SGH z zakresu zagadnień dotyczących gospodarek rynków wschodnich. Specjalista z zakresu eksportu oraz importu na rynki zagraniczne – w szczególności rynki wschodnie. Prelegent podczas wielu spotkań informacyjnych organizowanych na terenie całej Polski. W okresie maj-październik 2017 pełnił funkcję Operatora Polskiej Ekspozycji na Światowej wystawie w Kazachstanie EXPO2017 Astana. Polska ekspozycja otrzymała złoty medal.

Zbigniew Popowski, International MBA - Specjalista z zakresu zabezpieczania i finansowania handlu międzynarodowego z 20-letnią praktyką w bankowości i finansach. Współorganizator i partner zagranicznych misji gospodarczych polskich przedsiębiorstw w kooperacji z m.in. Ministerstwem Gospodarki, Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Krajową Izbą Gospodarczą oraz Ośrodkiem Dialogu i Analiz ThinkTank. Zajmuje się doradztwem w zakresie handlu zagranicznego, zarządzania ryzykiem walutowym oraz ryzykiem inwestycji.

Beata Witkowska - Witkowska Kancelaria Prawna, Warszawa. Jako prawnik polski i niemiecki od lat doradza polskim podmiotom gospodarczym działającym w Polsce i za granicą. Wprowadza polskie firmy z branży budowlanej, na rynek niemiecki, austriacki, krajów półwyspu arabskiego itd. W swojej praktyce zawodowej koncentruje się na prawie gospodarczym, handlowym, prawie pracy, w tym zatrudnianiu cudzoziemców oraz prawie podatkowym. Swoją wiedzą dzieli się jako trener wierząc, że umiejętność korzystania z prawa przekłada się na większe zyski firm.

Korzyści z udziału w szkoleniu:
    −     minimum 10 h zajęć prowadzonych przez zespół ekspertów - praktyków
    −     komplet materiałów szkoleniowych
    −     konsultacje indywidualne
    −     oferta eksportowa przygotowana  przez uczestników i zweryfikowana przez specjalistę

W celu potwierdzenia udziału w szkoleniu, prosimy o uzupełnienie i odesłanie załączonego formularza zgłoszenia.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.

Z poważaniem,

Eurofinance Training Sp. z o.o.
ul. Nowy Świat 27,
tel.: 22 830 13 40;