29 marzec 2017

Podpisanie umowy na budowę drogi do terenów inwestycyjnych w Łazisku

W dniu 28.03.2017 r. Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki Franciszek Szmigiel podpisał umowę z Przedsiębiorstwem Budowy Dróg i Mostów „ERBEDIM” Spółką z o.o. z Piotrkowa Trybunalskiego na „Budowę drogi lokalnej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w celu otwarcia terenów inwestycyjnych usytuowanych na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Gminy Tomaszów Mazowiecki łączącej drogę ekspresową nr 8 stanowiącą element sieci TEN-T”, realizowana wspólnie przez Gminę-Miasto Tomaszów Mazowiecki (Lidera Projektu) i Gminę Tomaszów Mazowiecki (Partnera projektu). Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach umowy  o dofinansowane projektu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Wartość robót budowlanych wykonywanych na terenie gminy wyniesie 7.731.411,54 złotych brutto (siedem milionów siedemset trzydzieści jeden tysięcy czterysta jedenaście złotych 54/100)