25 kwiecień 2017

Nabór wniosków o udzielenie dotacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest

Wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki informuje, że prowadzony jest nabór wniosków o udzielenie dotacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Tomaszów Mazowiecki, do realizacji w 2017 r.

W związku z powyższym:

w terminie do 30 czerwca 2017r., należy złożyć wniosek dotyczący :

- odbioru i utylizacji wyrobów zawierających azbest - koszty w 100% pokrywa Gmina Tomaszów Mazowiecki;

- demontażu materiałów azbestowych – dotacja  wysokości 7zł brutto do 1 m2 pokrycia azbestu czy okładzin ścian lecz nie więcej niż 1200 zł.

Formularz wniosku o dotację jest dostępny w Referacie Infrastruktury i Spraw Właścicielskich, sekretariacie Urzędu Gminy Tomaszów Mazowiecki oraz na stronie  internetowej: bip.gminatomaszowmaz.pl w zakładce - OCHRONA ŚRODOWISKA
Wnioski należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Tomaszów Mazowiecki, pok. nr 2 w godzinach pracy urzędu. Wszelkie informacje związane z naborem wniosków można uzyskać pod nr tel. 44/ 724-55-73, lub pok. Nr 11 c.