06 styczeń 2018

Koncert Noworoczny w Ciebłowicach Dużych

Tradycyjnie jak co roku, w uroczystość Trzech Króli Zespół Pieśni i Tańca „Ciebłowianie” zaprosił mieszkańców, sympatyków oraz gości na koncert noworoczny, który poprowadziła pani Katarzyna Małek. W świąteczny nastrój zgromadzonych wprowadziły swoim występem pełnym radości dzieci z przedszkola w Ciebłowicach Dużych. Następnie zaprezentowały się dzieci z Zespołu Dziecięcego „Ciebłowianie”. Zespół Pieśni i Tańca „Ciebłowianie” zaprezentował się w dwóch odsłonach. Koncert rozpoczął śpiewem kolęd i pastorałek, w drugiej bardzo energicznej części zaprezentował tańce i pieśni regionalne. Na zakończenie wójt Franciszek Szmigiel obdarował dzieci słodkościami oraz złożył wszystkim serdeczne życzenia noworoczne. Życzenia zgromadzonym złożyła również Przewodnicząca Rady Gminy Krystyna Pierścińska. Radny Czesław Milczarek również obdarował dzieci słodkościami.  Na zakończenie kierownik zespołu Katarzyna Małek zaprosiła wszystkich na wspólny poczęstunek.