18 październik 2016

Gminna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października w Restauracji Malinowa odbyła się gminna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  W spotkaniu uczestniczyły władze gminy , nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz emerytowani pedagodzy z naszych placówek. Uroczystość prowadziła pani dyrektor Izabela Śliwińska.Był to wyjątkowy moment, żeby złożyć podziękowania za trud wychowania i kształcenia. Na spotkaniu Wójt Gminy Tomaszów Maz. Franciszek Szmigiel wręczył nagrody i wyróżnienia dla najlepszych nauczycieli . Nagrody otrzymali: pani Agnieszka Smejda z ZS w Komorowie, pani Dorota Dyńdo z ZS w Komorowie, pani Jadwiga Kotynia z ZS w Wiadernie, pani Agnieszka Ostrowska z ZSP w Smardzewicach, Iwona Klag z ZS w Zawadzie . Wyróżniono także dyrektorów : SP Chorzęcin Izabelę Śliwińską, ZS w Wiadernie Arkadiusza Świecha, ZSP w Smardzewicach Waldemara Fijałkowskiego, ZS w Zawadzie Ewę Szymczyk, PP w Wąwale Małgorzatę Gaust, ZS w Komorowie Iwonę Woskowicz.